עמוד הבית
אודות דניאל באום
קאוצ’ינג
Executive & Life Coaching
אנליזה ביואנרגטית
הרצאות לשינוי

אז מה זה באמת קואצ'ינג?

לכל אחד מאיתנו תבניות חשיבה ופעולה המתוות את דרכו בעולמות השונים בהם הוא מתנהל: קריירה, עסקים, משפחה, זוגיות, הורות וכדומה.
פעמים רבות תבניות אלו מניעות אותנו קדימה, אך לעיתים הן גם עלולות לעצור בעדנו מלהגשים את שאיפותנו, רצונותינו והפוטנציאל הגלום בנו.

קואצ'ינג הוא כלי לפריצת מחסומים – רגשיים ומחשבתיים. במסגרת הקואצ'ינג עובר המתאמן, בעזרת המאמן, תהליך אישי, בו הוא לומד להשתחרר מדפוסי התנהגות לא יעילים, לשנות תבניות חשיבה, לשפר מערכות יחסים ולגלות בעצמו נקודות מבט חדשות על חייו.
קואצ'ינג, להבדיל מטיפול פסיכולוגי, אינו מתמקד בתיקון כשלים ובחולשות המתאמן אלא בניצול עוצמותיו ויכולותיו של המתאמן לצורך השגת יעדיו.

למי הקואצ'ינג מיועד?

לכל אדם!!!
הוא מתאים לאדם שהגיע לצומת, שמרגיש "תקוע" בחייו הפרטיים או המקצועיים ואינו מסוגל לפרוץ קדימה, למרות כישוריו.

Life Coaching - מיועד לאנשים המעוניינים להגדיר ולהגשים את מטרותיהם וחזונם במישורים השונים של החיים: קריירה, זוגיות, כספים, זמן פנוי ועוד. בנוסף, ביכולתי לעזור למבוגרים שצריכים להתמודד עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז (ADD/ADHD) בחיים האישיים ובעבודה.

Executive Life Coaching - מיועד למנהלים לשם: בניית מנהיגות, שחרור היצירתיות, הגדרה בהירה של מטרות, גיבוש דרכי פעולה, נהול אפקטיבי של צוות וזמן ועוד. באמצעות האימון לומד המנהל לפרוץ גבולות, לסמן יעדים חדשים ולחתור להשגתם.